Πρόσκληση σε τιμητική εκδήλωση απόδοσης τιμής σε Ιω. Χασιώτη και Χρίστο Ζαφείρη

Κυριακή, 8 Οκτωβρίου, 2017
Εκδήλωση απόδοσης τιμής σε κ. Χασιώτη και κ. Ζαφείρη

Ο Πρύτανης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, καθηγητής κ. Περικλής Α. Μήτκας και ο πρόεδρος του Δ.Σ. του Ιδρύματος Μουσείου Μακεδονικού Αγώνα, κ. Νικόλαος Μαργαρόπουλος σας προκαλούν σε τιμητική εκδήλωση για τον Ομότιμο καθηγητή του ΑΠΘ και τέως Πρόεδρο του Δ.Σ. του ΙΜΜΑ, κ. Ιωάννη Κ. Χασιώτη.

Στην εκδήλωση θα μιλήσει ο Πρύτανης του ΑΠΘ με θέμα «Οι πολλαπλές διαδρομές της Εκπαίδευσης στο Πανεπιστήμιο που αλλάζει»

Στην ίδια εκδήλωση θα τιμηθεί και ο πρώην Γενικός Γραμματέας του Ιδρύματος μουσείου Μακεδονικού Αγώνα, κ. Χρίστος Ζαφείρης, δημοσιογράφος – συγγραφέας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 8 Οκτωβρίου, ώρα 12:00 μ., στην αίθουσα «Αλέξανδρος Χαΐτογλου» του Μουσείο Μακεδονικού Αγώνα, Προξένου Κορομηλά 23.

• Ημερομηνία - Ώρα: 8 Οκτωβρίου, 2017 - 12:00 μμ - 1:00 μμ
  • Τόπος:Προξένου Κορομηλά 23, Θεσσαλονίκη Μουσείο Μακεδονικού Αγώνα